© Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas institūts

67455586

P.O.T.C.P. 8:00-20:00
S. 9:00-15:00, Sv. slēgts

Pēc telpu renovācijas darbu atsākusi RSU Stomatoloģijas institūta Zobu protezēšanas klīnika


Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Stomatoloģijas institūta Zobu protezēšanas klīnika pēc renovācijas sagaida pacientus mūsdienīgās un pievilcīgās telpās. Renovācijas ietvaros Zobu protezēšanas klīnikā tika izremontēti un iekārtoti septiņi zobu protezēšanas speciālistu kabineti, uzstādītas jaunas zobārstniecības iekārtas un labiekārtota klīnikas uzgaidāmā telpa.   

Klīnikas renovācijā RSU Stomatoloģijas institūts ir ieguldījis 554 000 eiro ar mērķi nodrošināt pacientiem mūsdienīgus zobu protezēšanas pakalpojumus atbilstošās telpās.

Zobu protezēšanas klīnikā šobrīd strādā 15 sertificēti zobu protēzisti, 5 rezidenti. Savukārt divi klīnikas zobu higiēnisti ir specializējušies darbam ar Zobu protezēšanas klīnikas pacientiem. Šī ir lielākā šāda veida specializētā Zobu protezēšanas klīnika Latvijā.

Klīnikas speciālisti, trūkstošo zobu aizvietošanai un estētiskā izskata uzlabošanai, pacientiem piedāvā plašu mūsdienīgu estētisko un funkcionālo tehnoloģiju klāstu. Klīnika ir aprīkota ar jaunākās paaudzes zobārstniecības un diagnostikas iekārtām. Dažādu neizņemamo un izņemamo protēžu, kroņu un tiltu izgatavošanā Zobu protezēšanas klīnikas zobu tehniskajā laboratorijā tiek izmantotas CAD/CAM (computer-aided design and computer-aided manufacturing) tehnoloģijas un 3D tehnoloģiju (printeru, skeneru) sniegtās iespējas.

RSU Stomatoloģijas institūta Zobu protezēšanas klīnikas vadītāja profesore Una Soboļeva uzsver, ka pasaules līmeņa tehnoloģijas, estētiska un mūsdienīga klīnikas vide viennozīmīgi ārstēšanas procesu padara ērtāku un krietni patīkamāku gan ārstam, gan pacientam. Tomēr, neskatoties uz to, lai sasniegtu vēlamo ārstēšanas rezultātu, vissvarīgākā ir pacienta un ārsta sadarbība un savstarpēja uzticēšanās.

Foto: A.Kapša

23.10.2020.