© Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas institūts

67455586

P.O.T.C.P. 8:00-20:00
S. 9:00-15:00, Sv. slēgts

Par mums


1994. gada 1. jūlijā kā Latvijas Medicīnas akadēmijas vienība tika atjaunots Stomatoloģijas institūts. Nevis jaundibināts, bet atjaunots. Stomatoloģijai Latvijā attīstoties vairāku gadu desmitu garumā, tika nonākts pie secinājuma, ka darbības modelis, kad mācību, pedagoģiskais darbs ir cieši apvienots ar klīnisko darbu, ir vispiemērotākais saskaņotai nozares attīstībai.

Šobrīd SIA "Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts" ir sapulcējušies labākie klīniskie, pedagoģiskie un zinātniskie spēki Latvijas stomatoloģijā, ir iedibinātas un nostiprinātas klīnikas, sarūpēts mūsdienīgs aprīkojums un ieviestas pašas jaunākās un modernākās tehnoloģijas. Ar lepnumu varam teikt, ka tagad Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts pilnībā atbilst modernas Eiropas zobārstniecības klīnikas prasībām.

Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūtā tiek veikta topošo zobārstniecības speciālistu apmācība un mācību programmas ir pilnībā pārstrādātas atbilstoši labāko Eiropas augstskolu standartiem un kritērijiem. Stomatoloģijas institūtam ir nostiprinājušies starptautiski kontakti ar nozīmīgiem stomatoloģiskās izglītības, zinātnes un ārstniecības centriem. No 2003.gada Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts ir Edinburgas karaliskās koledžas eksaminācijas centrs.

Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūtā tiek veikta rezidentu apmācība sekojošās specialitātes - mutes, sejas un žokļu ķirurģijā, ortodontijā, zobu protezēšanā, periodontoloģijā, endodontijā un bērnu zobārstniecībā. Studentu un rezidentu mācību klīnikas ir aprīkotas ar pēdējās paaudzes zobārstniecības iekārtām, modernu sterilizācijas sistēmu, jaunām radioloģijas tehnoloģijām un informācijas tehnoloģiju tīklu.