© Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas institūts

67455586

P.O.T.C.P. 8:00-20:00
S. 9:00-15:00, Sv. slēgts

Institūtā paplašināta Ortodontijas klīnika


RSU Stomatoloģijas institūts 2018. gada janvārī ir noslēdzis telpu renovācijas darbus Ortodontijas klīnikā un jaunizveidotā Estētikas klīnikā.

Ortodontijas klīnikā, kas ir lielākā šāda veida klīnika Baltijā, ir izveidotas papildus ortodontu un zobu higiēnista darba vietas. Klīnikā ir iekārtota arī moderni aprīkota semināru telpa. Papildus darba vietas klīnikā ļaus nodrošināt ērtu speciālistu darba laika plānošanu, pacientu pieņemšanu, kā arī rezidentu apmācību. Klīnikā mēnesī ierodas vidēji 3000 pacienti.

Kopumā Ortodontijas klīnikā strādā 18 sertificēti ortodonti un 6 zobu higiēnisti, kuri ir specializējušies ortodontijas klīnikas pacientu zobu higiēnā.

Ortodontijas klīnikā gan bērniem, gan pieaugušiem pacientiem tiek piedāvātas plašas ortodontiskās (zobu regulēšanas) ārstēšanas iespējas sertificētu ortodontu vadībā. Klīnikā ir ieviestas vairākas jaunākās paaudzes brekešu sistēmas: porcelāna breketes, lingvālās breketes, Invisalign (caurspīdīgu plāksnīšu) sistēma. “Dažādu ortodontisko aparatūru izgatavošanā tiek izmantotas CAD/CAM (computer-aided design and computer-aided manufacturing) tehnoloģijas. Klīnikā ir pilnveidotas digitālās tehnoloģijas, kas tiks ieviestas arī RSU Zobārstniecības fakultātes studentu apmācībā, stāsta Ortodontijas klīnikas vadītāja profesore Ilga Urtāne.

Lai veiktu pierakstu pie speciālista Ortodontijas klīnikā, interesenti var sazināties ar Ortodontijas klīnikas reģistratūru, tel.nr. +371 67455586.