© Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas institūts

67455586

P.O.T.C.P. 8:00-20:00
S. 9:00-15:00, Sv. slēgts
log. Jogita Kupča

Log. Jogita Kupča

Sertificēts audiologopēds

RSU Stomatoloģijas institūta audiologopēds. Absolvējusi RSU Rehabilitācijas fakultāti, iegūstot bakalaura grādu veselības aprūpē un audiologopēda profesionālo kvalifikāciju, iegūts arī veselības zinātņu maģistra grāds veselības aprūpē un aizstāvēts maģistra darbs “Novērtēšanas instrumentu satura un psihometrisko īpašību salīdzinājums bērniem ar obstruktīvo miega apnoju (OMA)”.

Specializācija vērsta uz oro-faciālu miofunkcionālu traucējumu, kā arī elpošanas traucējumu diagnostiku un ārstēšanu multidisciplināras komandas ietvaros. Speciāliste pieņem gan bērnus, gan pieaugušos, kuriem ir nepieciešama oro-faciālā miofunkcionālā terapija, strādā arī ar skaņu izrunas un artikulācijas traucējumiem. Darbā ar pacientiem pielieto Buteyko elpošanas metodi pie tādiem stāvokļiem kā astma, rinīts, disfunkcionāla elpošana, trauksme, stress, nogurums, krākšana, obstruktīvā miega apnoja (ir sertificēts Buteyko elpošanas metodes instruktors (CertBBM)).

Profesionālā attīstība turpinās regulāri piedaloties un uzstājoties starptautiskās un Latvijas zinātniskajās konferencēs, klīniskajos kursos un semināros, nemitīgi papildinot praktiskās un teorētiskās zināšanas.

Pieņemšanas laiks

Ortodontijas klīnika

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena  
10:00-18:00 (140.t.) 10:00-18:00 (140.t.) - - 9:00-16:00 (140.t.) -

Pieteikt vizīti

* - Obligāti aizpildāmie lauki