© Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas institūts

67455586

P.O.T.C.P. 8:00-20:00
S. 9:00-15:00, Sv. slēgts

Invisalign sistēma- alternatīva tradicionālajām breketēm


Invisalign zobu izlīdzināšanas sistēma ir alternatīva tradicionālajām breketu sistēmām. Šīs sistēmas pamatā ir katram pacientam individuāli izgatavotas caurspīdīgas zobu plāksnītes (kapes), ar kuru palīdzību pakāpeniski tiek veikta zobu pārvietošana vēlamajās pozīcijās.

Metodes lielākā priekšrocība ir tas, ka ortodontiskā ārstēšana norit apkārtējiem praktiski nemanāmi. Bet vienlaicīgi jārēķinās, ka, lai iegūtu vēlamo rezultātu, ir nepieciešams plāksnītes nēsāt 24 stundas diennaktī, izņemot tās tikai ēšanas un zobu tīrīšanas laikā.

Lai gan Invisalign var tikt lietota vairāku ortodontisko problēmu risināšanai, arī šai metodei ir ierobežojumi, un dažādām problēmām var būt nepieciešamas fiksētās breketu sistēmas un/vai citas ortodontiskās aparatūras. Tikai Jūsu ārsts – ortodonts pēc klīniskās apskates un diagnostiskiem izmeklējumiem spēs ieteikt, vai šī metode varētu tikt lietota Jūsu gadījumā un vai tā dos vēlamo rezultātu.
 
Caurspīdīgo plāksnīšu sērija tiek izgatavota katram pacientam individuāli ārstēšanas sākumā, un katra plāksnīte ir jānēsā vidēji 2 nedēļas. Kopējais ārstēšanas laiks ir vidēji 1 – 1.5 gads, kuru laikā tiek vidēji iznēsātas 18 – 30 plāksnītes, bet gan ārstēšanas laiks, gan plāksnīšu daudzums būs individuāls katram pacientam.
 
Pacientiem, kuri vēlas saņemt konsultāciju par ortodontiskas ārstēšanas iespējām, aicināti sazināties ar Ortodontijas klīnikas reģistratūru, tel.nr. +371 67455586