© Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas institūts

67455586

P.O.T.C.P. 8:00-20:00
S. 9:00-15:00, Sv. slēgts

Darbu uzsāk Estētikas klīnika


RSU Stomatoloģijas institūts 2018. gada janvārī ir noslēdzis telpu renovācijas darbus jaunizveidotā Estētikas klīnikā.

Estētikas klīnikā, ir izveidotas divas jaunas speciālistu darba vietas. Klīnika ir veidota ar mērķi pacientiem nodrošināt specializētus estētiskās zobārstniecības pakalpojumus.

Dr. Irina Ševeļova, viena no galvenajām estētiskās zobārstniecības speciālistēm institūtā, skaidro, ka “estētika paralēli funkcionalitātei ir kļuvusi par zobārstniecības pamatvirzienu. Estētiskās zobārstniecības koncepcijas pamatā ir pacienta un viņa problēmu visaptverošs redzējums, vēlme novērtēt un pilnveidot sejas estētiku un pacienta smaidu, ņemot vērā viņa psiholoģisko un somatisko stāvokli”. I.Ševeļova uzsver, ka Estētiskajā zobārstniecībā liela nozīme ir arī sadarbībai ar citu zobārstniecības specialitāšu kolēģiem- ortodontiem, periodontologiem, endodontistiem u.c.

Estētikas klīnikā pacientiem tiek veikta iekšējā zobu balināšana, ārējā zobu balināšana, spraugu slēgšana, balto un pigmentēto plankumu maskēšana, estētiskā zobu pārklāšana, zoba kroņa pārveidošana un kosmētiskās restaurācijas.

Dr.I.Ševeļova klīniskajā darbā izmanto jaunākās paaudzes tehnoloģiju sniegtās iespējas un pacientu smaida uzlabošanas plānošanai pielieto Digital Smile Design (DSD), kas ar augstas kvalitātes digitāliem attēliem un video, palīdz saprast zobu, smaganu, lūpu un smaida atbilstību sejai kustībā un emocijās.

Pieteikšanās vizītē pie speciālistiem pa tel.nr. +371 67455586.