© Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas institūts

67455586

P.O.T.C.P. 8:00-20:00
S. 9:00-15:00, Sv. slēgts

Stomatoloģijas institūtā pieejami arī dermatologa pakalpojumi


RSU Stomatoloģijas institūta pacientiem sākot ar 2018. gadu ir iespēja ne tikai uzlabot zobu veselību, bet parūpēties arī par ādas veselību, veikt ādas audzēju diagnostiku un uzlabot estētiku, jo Stomatoloģijas institūta Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas klīnikā darbu ir uzsākusi dermatoloģe Jeļena Moisejenko-Goluboviča.

Dermatoloģe J.Moisejeno-Goluboviča informē, ka galvenais sadarbības mērķis starp mutes, sejas un žokļu ķirurgu un dermatologu ir, lai pacientiem ar ādas veidojumiem tiktu pielietota piemērota terapija.

Speciāliste skaidro, ka vajadzība piedāvāt dermatologa pakalpojumus ir radusies, tādēļ, ka ir liels skaits pacientu, kuri sākotnēji vēršas pie Mutes, sejas un žokļu ķirurga, lai gan vajadzīgo ārstēšanu var veikt arī dermatologs. Šiem pacientiem vajadzīga nevis veidojuma ķirurģiskā ekscīzija, bet ātra un ērta lāzerablācija. Pie tam, lielākā daļa dermatologu pašlaik lieto ādas audzēju mazinvazīvo diagnostikas metodi- dermatoskopiju. Tā ļauj bez biopsijas un citoloģiskām analīzēm noteikt, vai veidojums ir ļaundabīgs, vai labdabīgs. Dermatoskopija, operējot ļaundabīgus audzējus, ļauj izvērtēt nepieciešamo atkāpi veselos audos, kas pašlaik plaši tiek pielietota praksē.

RSU Stomatoloģijas institūtā pacientiem tiek piedāvāts veikt dermatoskopisku ādas izmeklēšanu, ir iespējams veikt arī ādas biopsiju un citoloģisku analīzi. Ādas veidojumu noņemšanai ir pieejams CO2 lāzeris, kā arī, ja nepieciešams, var veikt veidojumu ķirurģisku ekscīziju.

Dermatoloģe informē, ka Stomatoloģijas institūtā tiek nodrošināti ne tikai ārstnieciski un diagnostiskas pakalpojumi, bet arī procedūras skaistumam- botulotoksīna injekcijas krunciņu izlīdzināšanai, plasmoliftings jeb PRP injekcijas ādas rejuvenācijai un cīņai ar akne un rozāciju, kā arī hialuronskābes preparātu injekcijas ādas mitrināšanai un sejas korekcijai.

Pieteikties vizītē pie dermatologa var zvanot uz Ķirurģijas klīnikas reģistratūru, tel.nr. +371 67455586.