© Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas institūts

67455586

P.O.T.C.P. 8:00-20:00
S. 9:00-15:00, Sv. slēgts

Atklāts RSU Stomatoloģijas institūta Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas klīnikas ambulatoro operāciju bloks


Ceturtdien, 12. decembrī, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Stomatoloģijas institūta Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas klīnikā tika atklāts paplašināts ambulatoro operāciju bloks. Pakalpojumu sniegšana jaunajā operāciju blokā tiks uzsākta jau 2020. gada janvārī.

Šī gada vasarā Stomatoloģijas institūts ieguva papildu telpas esošajā ēkā (Dzirciema ielā 20), kas ļāva paplašināt institūta sniegto pakalpojumu un apmācību klāstu. Pēc telpu paplašināšanas RSU Stomatoloģijas institūts divu mēnešu laikā renovēja ambulatoro operāciju bloku Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas klīnikā – kopumā 120 m² platībā.

Jaunajā operāciju blokā ir iekārtotas divas operāciju zāles un divas pēc-operāciju telpas pacientiem ar piecām gultas vietām. Kopumā ambulatorā operāciju bloka renovācijā ir ieguldīti 115 000 EUR.

Paplašinātajā Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas klīnikas ambulatorā operāciju blokā pacientiem tiks nodrošinātas operācijas dentoalveolārā ķirurģijā, dažādu mīksto audu veidojumu operācijas mutes, sejas un žokļu rajonā, jebkuras sarežģītības zobu ekstrakcijas, trūkstoša žokļa kaula atjaunošanas operācijas, trūkstošo zobu aizvietošana ar implantātiem un citas operācijas, pielietojot jaunākās mūsdienu tehnoloģijas.

RSU Stomatoloģijas institūts ir RSU topošo zobārstniecības speciālistu klīniskā mācību bāze. Tajā tiek veikta topošo zobārstniecības speciālistu apmācība, un mācību programmas ir pilnībā pārstrādātas atbilstoši labāko Eiropas augstskolu standartiem un kritērijiem. Stomatoloģijas institūtam ir nostiprinājušies starptautiski kontakti ar nozīmīgiem stomatoloģiskās izglītības, zinātnes un ārstniecības centriem. No 2003.gada Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts ir Edinburgas karaliskās koledžas eksaminācijas centrs.

Institūtā tiek veikta arī rezidentu apmācība. Studentu un rezidentu mācību klīnikas ir aprīkotas ar pēdējās paaudzes zobārstniecības iekārtām, modernu sterilizācijas sistēmu, jaunām radioloģijas tehnoloģijām un informācijas tehnoloģiju tīklu.

Šobrīd SIA "Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts" ir sapulcējušies labākie klīniskie, pedagoģiskie un zinātniskie spēki Latvijas stomatoloģijā, ir iedibinātas un nostiprinātas klīnikas, sarūpēts mūsdienīgs aprīkojums un ieviestas pašas jaunākās un modernākās tehnoloģijas. RSU Stomatoloģijas institūts pilnībā atbilst modernas Eiropas zobārstniecības klīnikas prasībām.