© Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas institūts

67455586

P.O.T.C.P. 8:00-20:00
S. 9:00-15:00, Sv. slēgts

RSU Stomatoloģijas institūts ir paplašinājis Implantoloģijas klīnikas pakalpojumu klāstu


Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Stomatoloģijas institūta Implantoloģijas klīnikā 11. novembrī atklāja paplašināto nodaļu, kur darbu ir uzsākuši speciālisti ortodontijā. Līdz ar to, RSU Stomatoloģijas institūta Implantoloģijas klīnika aptver pilnu zobārstniecības pakalpojumu klāstu.

RSU Stomatoloģijas institūts klīnikas paplašināšanā ir investējis 274 tūkstošus eiro un iekārtojis telpas 220 m2 platībā. Jaunajā nodaļā strādā sertificēti un pieredzējuši ortodonti no RSU Stomatoloģijas institūta Ortodontijas klīnikas Dzirciema ielā 20. Šie speciālisti vienlaikus ir arī mācībspēki Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības fakultātē.

Klīnikā pacientiem ir pieejama kompleksa ārstēšana ne tikai pie speciālistiem ortodontijā, bet nepieciešamības gadījumā, arī ārstēšana sadarbībā ar speciālistiem periodontoloģijā (smaganu saslimšanu ārstēšanā), implantoloģijā, zobu protezēšanā, mutes, sejas un žokļu ķirurģijā, endodontijā (sakņu kanālu ārstēšanā) un terapeitiskajā stomatoloģijā. Šāda cieša starpdisciplināra sadarbība īpaši ērta ir pieaugušajiem pacientiem, kuri vēlas veikt gan ortodontisko ārstēšanu, gan kāda trūkstoša zoba aizvietošanu.

RSU Stomatoloģijas institūta valdes priekšsēdētāja profesore Ilga Urtāne akcentē, ka ieguvēji ir ne tikai pacienti, bet arī studējošie, jo šīs klīnikas tehnoloģijas un vide ļauj uzsākt mūsdienīgu 3D un digitālo tehnoloģiju pielietošanu diagnostikā, ārstēšanas plānošanā un ortodontisko aparatūru izgatavošanā, ko arī ir iespējams izmantot RSU Zobārstniecības fakultātes studentu un rezidentu apmācībā.

Klīnikā pacientiem ir pieejamas jaunākās ārstēšanas metodes un brekešu sistēmas: caurspīdīgo koriģējošo plāksnīšu sistēma, pašliģējošās breketes, lingvālās breketes, dažāda veida estētiskās breketes, kā arī fiksētās un funkcionālās aparatūras, žokļa paplašināšanas ierīces. Ārstēšanas metožu un brekešu izvēlei nav ierobežojumu.

Pirms nu jau vairāk kā diviem gadiem atklātā Implantoloģijas klīnika veidota ar mērķi pacientiem nodrošināt ērtu visu vajadzīgo speciālistu pieejamību vienuviet un piedāvātu augstas klases pakalpojumus implantoloģijā, zobārstniecībā un tagad arī ortodontijā.