© Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas institūts

67455586

P.O.T.C.P. 8:00-20:00
S. 9:00-15:00, Sv. slēgts

ECTP-Agrīnās aprūpes apmācību programma


Attīstot agrīnās aprūpes apmācību programmu veselības aprūpē strādājošiem speciālistiem, kuri ārstē bērnus ar iedzimtām šķeltnēm un citām iedzimtām anomālijām.

Mūsdienās atbilstošas ārstēšanas iespējas un to pieejamība Eiropas valstīs atšķiras, tāpēc vēl aizvien daudzi bērni nesaņem tiem nepieciešamo palīdzību, kas dotu tiem iespēju realizēt savu potenciālu nākotnē. Darbinieku trūkums un nepietiekamās zināšanas agrīnās aprūpes nozarē ietekmē šo bērnu tālāko nākotni, pakļaujot riskam ,ka bērnam augot, to var atstumt un nepieņemt viņu iedzimto atšķirību dēļ. Veselības aprūpē strādājošiem darbiniekiem trūkst nepieciešamo zināšanu ,vai tiem netiek nodrošinātas pietiekamas apmācības, kā rezultātā vēl aizvien dažās Eiropas valstīs zīdaiņi ar iedzimtām šķeltnēm tiek nošķirti un izolēti no pārējiem.

Mūsu mērķis ir izstrādāt mērķtiecīgu apmācību programmu veselības aprūpes speciālistiem, kas ļautu tiem iegūt nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai noteiktu precīzu diagnozi pacientam, konsultētu par agrīnu barošanu, sniegtu nepieciešamo informāciju un atbalstu, kā arī nostiprinātu aprūpes veida pieejamību bērniem ar iedzimtām šķeltnēm un citām iedzimtām anomālijām. Mūsu izveidoto apmācību programmu ir iespējams piegādāt 1-2 dienas laikā ar visiem nepieciešamajiem materiāliem, kuri tiks prezentēti jums vēlamā valodā. Visa informācija būs pieejama mūsu mājaslapā kā brīvi pieejams un apskatāms materiāls.

Vairāk informācijas:

www.cleftectp.com