© Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas institūts

67455586

P.O.T.C.P. 8:00-20:00
S. 9:00-15:00, Sv. slēgts

E-grāmatas “Dental Mammoth- Foundations of Clinical Dentistry” lietošanas apmācība institūtā


Piektdien, 12. Janvārī RSU Zobārstniecības fakultātes un Stomatoloģijas institūta akadēmiskajam personālam un Zobārstniecības studentiem bija unikāla iespēja tikties ar vienu no e-grāmatas “Dental Mammoth- Foundations of Clinical Dentistry” autoriem profesoru Jukka H.Meurman un galveno redaktoru dr. Heikki Autti no Somijas. Tikšanās laikā dalībnieki apguva prasmes, lai šīs e-grāmatas saturu pareizi un veiksmīgi izmantotu klīniskajā un teorētiskajā apmācībā un darbā.

Šī e-grāmata 2018.gadā tiks iegādāta RSU Zobārstniecības fakultātes, īpaši Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas un Orālās medicīnas katedru realizēto studiju kursu vajadzībām.

Grāmata aptver visus zobārstniecības pamatus. Tās saturs piemērots gan praktizējošiem profesionāļiem, gan zobārstniecības studentiem. E-grāmatu veido 33 nodaļas, kurās tiek aptvertas visas zobārstniecības jomas, piemēram, Diagnostika, Karioloģija, Endodontija, Periodontoloģija, Zobu protezēšana, Mutes, sejas un žokļu ķirurģija, Ortodontija, Zobārstniecības kabineta higiēna, ergonomika u.c.