© Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas institūts

67455586

P.O.T.C.P. 8:00-20:00
S. 9:00-15:00, Sv. slēgts

Kārdifas universitātes pārstāvju vizīte institūtā


Otrdien, 22. augustā Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūta speciālistiem un Zobārstniecības fakultātes mācībspēkiem bija iespēja noklausīties Kārdifas universitātes (Cardiff University and Cardiff and Vale University health Board) zobārstniecības izglītības, mutes ķirurģijas profesores Šeilas Oliveras (Sheila Oliver) un sertificētas ortodontes, pasniedzējas dr.Andras Liepas kursu par aktualitātēm studējošo novērtēšanā zobārstniecībā. Dr.Andra Liepa savas akadēmiskā darba gaitas ir uzsākusi RSU Stomatoloģijas institūtā un Zobārstniecības fakultātē un jau 10 gadus veiksmīgi turpina savu profesionālo darbību Kārdifas universitātē. A.Liepa labprāt dalās savās zināšanās ar kolēģiem Latvijā.

Kursos tika aplūkotas tādas tēmas, kā studiju rezultātu vērtēšanas procesa kvalitātes nodrošināšana, kompetences novērtēšana, izmantojot standartizētas rubrikas, kā arī pieejas un metodes vērtēšanā iegūto datu analītikā, kas kopsakarīgi veido ceļvedi studijās apgūto prasmju, zināšanu un kompetences novērtēšanā.

RSU Pedagoģiskās izaugsmes centrs un RSU Zobārstniecības fakultāte arī nākotnē plāno sadarboties ar Kārdifas universitātes speciālistiem pieredzes apmaiņā, lai arī turpmāk Zobārstniecības studentiem nodrošinātu starptautiskiem standartiem atbilstošu, saprotamu un objektīvu novērtēšanas sistēmu.