© Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas institūts

67455586

P.O.T.C.P. 8:00-20:00
S. 9:00-15:00, Sv. slēgts

Stomatoloģijas institūtā viesojās speciālisti no Bostonas universitātes (ASV)


Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūta klīniskie speciālisti un Zobārstniecības fakultātes akadēmiskais personāls regulāri izglītojas un papildina savas zināšanas, ko vēlāk veiksmīgi izmanto darbā ar pacientiem un studentu apmācībā.

No 14. līdz 15. augustam Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūtā viesojās speciālisti no ASV Bostonas universitātes (Boston University School of Dental Medicine) profesors Nicolas Serge Dibart, kurš ir vairāk kā 70 zinātnisku publikāciju, 7 monogrāfiju un grāmatu autors, profesore Ortodontijas nodaļā Elif Idil Keser Buderi, kura ir vairāku zinātnisko publikāciju autore un profesors Endodontijas specialitātē Mani Moulazadeh.

Speciālisti kursu ietvaros dalījās ar aktualitātēm un jaunākajām zināšanām zobu implantu estētikā, periodontoloģijā jeb smaganu saslimšanu ārstēšanā, endodontijā jeb zobu sakņu kanālu ārstēšanā un pjezoincīzijā, kas ir minimāli invazīvā ķirurģijas tehnikā, kas tiek lietota, lai aktivētu un stimulētu zobus aptverošos kaulaudus, kā rezultātā ir iespējams panākt paātrinātu zobu pārvietošanos ortodontiskās ārstēšanas laikā.

Vizītes ietvaros viesi apmeklēja arī Stomatoloģijas institūta klīnikas un Implantoloģijas klīniku Baznīcas ielā. Ārzemju viesi ļoti augstu novērtēja klīniku iekārtojumu un iespējas jaunāko tehnoloģiju izmantošanā.

RSU Stomatoloģijas institūts ar ārzemju kolēģiem arī nākotnē turpinās sadarbību.