© Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas institūts

67455586

P.O.T.C.P. 8:00-20:00
S. 9:00-15:00, Sv. slēgts

Jauna tehnoloģija lingvālajām breketēm Ortodontijas klīnikā


No 11. līdz 16. jūnijam Stomatoloģijas institūta Ortodontijas klīnikas speciālisti piedalījās 92. Eiropas ortodontu asociācijas kongresā Stokholmā, Zviedrijā, kura ietvaros speciālistiem bija iespēja iepazīt jaunākās tehnoloģijas ortodontijā un apmainīties pieredzē ar citiem kolēģiem no Eiropas.

Kongresa laikā tika iepazīta jauna lingvālās ortodontijas sistēma - DW Lingual systems, kas ir jau zināmās “Incognito” sistēmas paveids. Šī sistēma, ar mērķi uzlabot pacientu aprūpi, jau ir pieejama Stomatoloģijas institūta Ortodotnijas klīnikas pacientiem.

Lingvālā ortodontija ir zobu izlīdzināšanas metode izmantojot breketes, kas tiek stiprinātas pie zobu iekšējās virsmas. Lingvālās breketes darbojas tāpat kā parastās fiksētās breketes, ar pilnu kontroli pār zobu pārvietošanu. Tās nezinātājam ir neredzamas, vienīgā persona, kas zina par tām ir pacients.

DW Lingual systems lingvālās breketes ir piemērotas ikvienam, ja vien ir veselas smaganas un kauli. Tām ir piemērojami dažādi risinājumi individuālām problēmām neatkarīgi no tā vai pacients ir pusaudzis, vai pieaugušais.

Lingvālo WiN brekešu priekšrocības:

  • Paredzams rezultāts
  • Piemērotas jebkuram vecumam
  • Ļoti plāns virsmas dizains - palielināts komforts
  • Piemērotas gan vienkāršiem, gan sarežģītiem gadījumiem
  • Vācu inženierija - precīza pacientam individuāla izstrāde