© Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas institūts

67455586

P.O.T.C.P. 8:00-20:00
S. 9:00-15:00, Sv. slēgts

Kompleksa zobu labošana un ekstrakcijas sedācijā pieaugušajiem


Lai nodrošinātu pacientu komfortu un mazinātu uztraukumu zobārsta apmeklējuma laikā, sākot ar marta mēnesi SIA ‘”RSU Stomatoloģijas institūtā” tiek piedāvāts  pakalpojums- kompleksa zobu labošana un ekstrakcijas (zobu raušana) sedācijā.

Sedācija ir intravenoza nomierinošu medikamentu ievadīšana, kas samazina bailes, uztraukumu zobu ārstēšanas procedūru laikā.

Šī metode paaugstina pacienta komfortu ārstēšanas laikā un samazina tādu ar uztraukumu saistītu komplikāciju rašanos kā:

  • ģībonis;
  • paaugstināts asinsspiediens;
  • sirds ritma traucējumi;
  • vemšanas reflekss.

Metode paredzēta arī pacientiem, kuriem nepieciešama kombinēta ārstēšana, kas ietver zobu labošanu un ekstrakcijas.

Kompleksās ārstēšanas ietvaros sadarbojas Terapeitiskās stomatoloģijas klīnikas, Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas klīnikas un anestezioloģijas speciālisti.

Lai veiktu zobu labošanu un ekstrakcijas sedācijā pacientiem pirms ārstēšanas nepieciešama zobārsta konsultācija un rentgenoloģiskie izmeklējumi ārstēšanas plānošanai. Zobārsts informēs pacientu gadījumā, ja būs nepieciešama arī anesteziologa konsultācija.

Izmaksas sedācijai 1 stundas ārstēšanai ir EUR 50. Zobu ārstēšanas, zobu ekstrakciju cenas saskaņā ar institūta cenrādi un katram pacientam nepieciešamajām individuālajām manipulācijām.

Lai pietiektos vizītē zvaniet uz Stomatoloģijas institūta Terapeitiskās stomatoloģijas klīnikas reģistratūru (tālr. 67455586, darba dienās no 8:00-20:00, sestdienās no 9:00-17:00).