© Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas institūts

67455586

P.O.T.C.P. 8:00-20:00
S. 9:00-15:00, Sv. slēgts

Latvijas veselības aprūpes darbinieku 17. veselības dienas


No 31.jūlija – 2.augustam atpūtas kompleksā „Puduri” norisinājās Latvijas Sarkanā Krusta organizētās un LR Veselības ministrijas, Latvijas Ārstu Biedrības, Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības atbalstītās Latvijas medicīnas darbinieku 17.veselības dienas.

Veselības dienās piedalījās arī Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūta darbinieki ar komandu „Zobu fejas”. Prieks, ka šogad institūta komanda ieguva godalgotas vietas individuālajās disciplīnās.

Veselības dienas norit ik gadu un to mērķis ir popularizēt veselīgu dzīves veidu, veicināt veselības aprūpes darbinieku un to ģimenes locekļu praktiskās iemaņas sportiskās nodarbēs, stiprināt savstarpējo saskaņu, izmantojot sportisku degsmi, azartu un neformālu gaisotni.

Sporta svētku norisi un gaisotni nodrošināja “ATC Eži”, dodot iespēju piedalīties gan komandu disciplīnās (volejbols, dāmu futbols, virves vilkšana, stafetes), gan individuālajās disciplīnās (kastu tornis, biatlons, skeletons u.c.), kā arī sniedza iespēju bērniem piedalīties individuālās aktivitātēs.