Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas institūts

67455586

P.O.T.C.P. 8:00-20:00
S. 9:00-15:00, Sv. slēgts

Valsts budžeta programma


Pacientiem, kuriem ir līgumattiecībās ar Nacionālo Veselības dienestu esošs ģimenes ārsts, piešķirtā finansējuma ietvaros Nacionālais Veselības dienests (NVD) apmaksā bērniem līdz 18 g.v.:

  • pirmreizēju konsultāciju ortodontijā;
  • zobu profesionālo higiēnu 1 reizi gadā (7, 11 un 12 gadu vecumā - 2 reizes);
  • zobārstniecību (izņemot silantu uzlikšanu un ortodontiju).

Nepietiekama finansējuma gadījumos šo pakalpojuma saņemšanai tiek veidotas rindas.

Informējam, ka pacientam ir tiesības vērsties citā ārstniecības iestādē, kurā gaidīšanas rindas nav vai tā ir mazāka. Ar rindu garumu dažādās klīnikās var iepazīties šeit: rindapiearsta.lv

Pēc bērnu vecāku vēlēšanās paātrināti zobārstniecības pakalpojumus var saņemt par maksu atbilstoši SIA "RSU Stomatoloģijas institūts" cenrādim.


Bērniem un jauniešiem ar iedzimtām lūpas, sejas un aukslēju šķeltnēm un smagām žokļu anomālijām tiek apmaksāta ortodontiskā (līdz 22 g.) un ķirurģiskā ārstēšana (līdz 18 g.) atbilstoši noslēgtiem līgumiem ar NVD un piešķirtajam finansējumam. Konsultācijas Lūpu, aukslēju un sejas šķeltņu centrā notiek tikai ar iepriekšēju pierakstu.


Saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 1046 Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībnieku un Černobiļas atomelektrostacijas avārijas rezultātā cietušo personu izdevumus par zobārstniecības palīdzību NVD sedz 50% apmērā.